Lajm

Një Daѕëm E Munguar Prej 10 Viteѕh, Klajdi Dhe Вruno Ndezin Atmoѕferën Në “Dua Të Të Bëj Të Lumtur”

Shpesh herë kemi dëgjuar për histori dashurie të jashtëzakonshme të cilat kanë nisur vetëm nga një takim i thjeshtë dhe kanë zgjatur me dekada të tëra./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E tillë ishte dhe historia e Gazmendit dhe Anit që u trajtua mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur”. Në studio kishte ardhur Gazmendi, i cili ndau me ne historinë e dashurisë së tij me Anin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet