Lajm

Monika dhe Ilir Meta nuk jane me burre e grua? Del detaji befasues, Kryemadhi detyrohet të përgjigjet

Monika dhe Ilir Meta nuk jane me burre e grua? Del detaji befasues, Kryemadhi detyrohet të përgjigjet/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i është përgjigjur pyetjeve të qytetarëve në Instagram në prag të zgjedhjeve të 25 prillit.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…