Lajm

Mendoi se kishte gjetur online burrin me të cilin do kalonte jetën dhe ai i tha jam amerikan, por ai i mori të gjitha lekët: E la pa bukë

Një përshëndetje në një bisedë online ka mjaftuar për të nisur një lidhje dashuri, poashtu online, mes një të riu nga SHBA dhe një gruaje të moshës së mesme nga Shkupi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Historia e dashurisë përfundoi online, pa asnjë takim mes çiftit, por me 40 mijë euro të humbura nga ana e shkupjanes, e cila qorrazi i ka besuar “bukuroshit nga amerika” dhe kujdesit të tij. “Ai më përshëndeti i pari. Filluam të komunikojmë çdo ditë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet