Lajm

Gruaja shkon për ta shĺtur unazën e martesës, veprĺmi i shitësit ka çuditur…[VIDEO]

Gruaja shkon për ta shĺtur unazën e martesës, veprĺmi i shitësit ka çuditur…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kjo ngjarje mund të jetë një provë se në botë ekzistojnë shumë njerëz të mirë. Një grua në Dallas hyri në një dyqan bizhuterish për ta shitur unazën e saj .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…