Lajm

Dy Javë Pasi U Nda Nga Bearti, Tea Shihet Duke U Puthur Me Një Mashkull

Tea dhe Bearti kanë qenë dy ndër personazhet më të komentuar në media përgjatë kohëve të fundit.Dyshja i dhanë fund lidhjes në mënyrë të befasishme për arsye xhelozie dhe pasigurie. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ndonëse nuk ka shumë që janë ndarë, Tea është përfshirë në një vorbull tjetër thashethemesh. Në rrjet po përflitet se ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ ka nisur një lidhje të re.Shkak për këtë është bërë një video e publikuar në rrjete sociale, ku Tea shihet shumë e afërt me një djalë. Ai e puth shumë afër buzës dhe kjo nuk iu ka shpëtuar ndjekësve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet