Lajm

Çudit vajza e re: Ai është 23 vjet më i madh se unë, por në shtrat më kërkon të… dhe unë ia bëj!

Jam një vajzë 20 vjeçe dhe kam disa muaj që jam ne nje lidhje me një burrë të martuar. E njoha në palestrën ku shkoj prej disa kohesh./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ai është 43 vjeç por është mjaft i mbajtur dhe simpatik. Ditën e parë që e takova, u ulëm të pinim diçka në barin e hotelit ku kishim dhe palestrën. Pasi kaluan disa orë ai më tha se kishte mbyllur një dhomë dhe se do të qëndronte aty atë natë, duke më ftuar kështu që të shkonim dhe të vazhdonim bisedën në dhomë. Kështu bëmë, por pasi qëndruam edhe më shumë ai më tha se nuk ishte mirë të largohesha natën, ndaj duhej të flija aty./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet