Lajm

“Bye Torollake”, Princi I Futet Muzikës Dhe Kënga E Parë Është Një Diss Për Jasminën

Zemrën ma ndeze, por tani vetë e fika po ti paske pas sytë nga Amerika. Unë s’jam peshk, por i sinqertë dhe kampion je mësu me lepura, luan nuk përballon”, shprehet Princi për Jasminën në këngë dhe në fund i thotë “Bye torollake”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Jasmina dhe Princi patën një takim shumë romantik mes tyre në emision dhe u duk se do të lindte diçka e bukur, por papritur marrëdhënia u kris. Më pas gjatë një puntate, Princi hpdhi akuza se Jasmina dhe Sara janë vajza materialiste/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet