Lajm

BURRl Im Ka nderruJete,Por U Bera Nusja E KUNATlT Pa Dashjen Time Dhe Sot…

Burri im ka nderru jet,por u bera nusja e kunatit pa dashjen time dhe sot…-Pershendetje, nese bon pa emer ish kon mire sepse shume kom nevoj per mu shpreh sepse nuk e kom kerkon qe mem kuptu as perkrahjen /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

e familjes nuk e kom.Jom met shume keq ne nje pozit shume tpa lakmushme qe as armikun tem ma tmadhin skisha pas qef me pa qashtu. Jom nje gru qe ka qene e martume per njerin ma tmrekullushme nbote.…shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn…