Lajm

Vajza KËRCËN0N konkurrenten live në emisionin ‘E diell’…

Vajza KËRCËN0N konkurrenten live në emisionin ‘E diell’…

Ka nisur sot në ekranin e Top Channel sezoni i ri i spektaklit “E diell”, me rubrika të reja, personazhe dhe surpriza.Edhe këtë sezon është rikthyer rubrika “Beauty”, ku pa filluar ende gara një nga konkurrentet ka bërë një kërcënim..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…