Lajm

“Vajza jeton me të atin”/ Gazetarja e madhe flet për herë të parë për divorcin me bashkëshortin: Kjo nuk ka kaluar lehtë!

“Vajza jeton me të atin”/ Gazetarja e madhe flet për herë të parë për divorcin me bashkëshortin: Kjo nuk ka kaluar lehtë!

E ftuar sot në emisionin ‘Historia ime’, Gjocaj foli për herë të parë për divorcin që ka pasur para shumë vitesh dhe marrëdhënien që ka me vajzën e saj e cila ka jetuar që e vogël në Gjermani me të atin..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…