Lajm

Vajza i shkoi nuse në Shkodër, ky është dhëndëri i Eli Farës/ Qenka biznesmen me emër…

Vajza i shkoi nuse në Shkodër, ky është dhëndëri i Eli Farës/ Qenka biznesmen me emër…

Marina Fara po shijon historinë e saj të das/hurisë me biznesmenin shkodran. Prej pak kohësh çifti ka zyrtarizuar këtë marrëd/hënie dhe tashmë nuk i fshihen më syrit të pu/blikut..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…