Lajm

S’e Njeh Plakjen/ Festoi Dje Ditëlindjen, Ja Sa Vjeçe Mbushi Aktorja Që Shqiptarët E Adhurojnë, Rajmonda Bulku

S’e Njeh Plakjen/ Festoi Dje Ditëlindjen, Ja Sa Vjeçe Mbushi Aktorja Që Shqiptarët E Adhurojnë, Rajmonda Bulku

Ylli i kinemasë shqiptare festoi ditën e lindjes me familjen dhe për shkak të pandemisë ajo nuk ka zhvilluar një festë madhështore si ka bërë çdo vit..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…