Lajm

Prekëse, vogëlushit nuk i vjen asnjë shok në ditëlindje

Prekëse, vogëlushit nuk i vjen asnjë shok në ditëlindje

Fytyra e pikëlluar e këtij djali 6-vjeçar ka prekur me mijëra zemra sot. Atij nuk i erdhi asnjë nga shokët e kopshtit te festa që organizoi në një piceri..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…