Lajm

Nusja nga Kosova Iind foshnjën me ngjyrë dhe fajin ja vë burrit se ka pirë shumë…!!!

Nusja nga Kosova Iind foshnjën me ngjyrë dhe fajin ja vë burrit se ka pirë shumë…!!!

Histori nga ato që rraIIë herë të bie rasti t’i dëgjosh është kjo e një 24-vjeçareje, e cila në Spitalin Universitar lindi një djalë të shëndetshëm, plot 4.2 kg. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…