Lajm

Na vjen keq o Mevlan i mire, por Kristiani sapo plasi b*mbën për Ledjanën

Na vjen keq o Mevlan i mire, por Kristiani sapo plasi b*mbën për Ledjanën

Sipas ish-konkurrentit të “Përputhen, Kristian Marcinajt, Ledjana po bën lojë. I ftuar në “Shqipëria Live”, ai tha se ajo nuk ka pasur kurrë ndjenja për Mevlanin..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…