Lajm

“Jam tip xheloze”/ Iliri le me gisht ne goje Gilbertën: Dua të njoh zonjat e tjera

“Jam tip xheloze”/ Iliri le me gisht ne goje Gilbertën: Dua të njoh zonjat e tjera

“Kisha lënë shportën që më la dhuratë tek makina e tij. U zumë nuk folëm 3 ditë dhe kur erdhi në Lushnje, u zumë prap”, shpjegoi Gilberta..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…