Lajm

I martuar me tre fëmijë, 58-vjeçari shqiptar e thotë copë fare: Dua një femër tjetër në kre vat, gruaja që kam pranon

I martuar me tre fëmijë, 58-vjeçari shqiptar e thotë copë fare: Dua një femër tjetër në kre vat, gruaja që kam pranon

Siç e dini telefonatat tek Aldo Morning Show janë nga më të çuditshmet. Rasti që ka bërë përshtypje ka qenë ai i një 58-vjeçar nga Burreli. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…