Lajm

Gruaja e ndan burrin live në ‘Shihemi në gjyq’, reagimi i Eni Çobanit do t’ju lërë pa fjalë

Gruaja e ndan burrin live në ‘Shihemi në gjyq’, reagimi i Eni Çobanit do t’ju lërë pa fjalë

Konflikti mes bashkëshortëve është rreth një deklaratë noteriale pasi Namiku ka shkuar para një noteri dhe ka hequr dorë nga një pronë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…