Lajm

Gazetari E Pyet: Ju Jeni E Krishterë, Pse I Keni Pranuar Miljona Emigrant Muslimanë? Ja Si Përgjigjet Merkel

Gazetari E Pyet: Ju Jeni E Krishterë, Pse I Keni Pranuar Miljona Emigrant Muslimanë? Ja Si Përgjigjet Merkel

Angela Merkel gjatë një interviste tregon principet e qeverisjes së saj, ku gazetari I drejtohet me pytje lidhur me ekoniminë familjare.Gazetari: .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…