Lajm

FOTO/ ‘Tër.bohet’ deputetja në sallën e parlamentit, tregon format e saj bom.bastike

FOTO/ ‘Tër.bohet’ deputetja në sallën e parlamentit, tregon format e saj bom.bastike

Femrat braziliane janë cilësuar shpeshherë si më simpatiket dhe me format më mah.nitëse trupore, teksa modelet nga ky vend përzgjidhen në ko.pertonat kryesore të revistave rozë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…