Lajm

Eni Çobani na la pa fjalë, tregon se kur e ka dhënë puthjen e parë dhe kujt

Eni Çobani na la pa fjalë, tregon se kur e ka dhënë puthjen e parë dhe kujt

Juristja e njohur Eni Çobani, është e martuar me Avenir Shehun dhe ka një djalë që quhet Ald. Këtë herë ajo ka bërë një intervistë ndryshe,.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…