Lajm

E tradhtoi? Burri e dj.e.g te gj.a.lle gruan ne Kavaje, pastaj va.r.et ne peme, dalin detajet p.rekese..!!

E tradhtoi? Burri e dj.e.g te gj.a.lle gruan ne Kavaje, pastaj va.r.et ne peme, dalin detajet p.rekese..!!

Detaje të reja t.r.onditëse janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë.Bëhet me dije se burri Bilbil Shirja ka dj..e.gur për së gj.a.lli .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…