Lajm

E fundit! Mbërrijnë në Shqipëri mijera ushtarë amerikanë, ç’pritet të ndodhë

E fundit! Mbërrijnë në Shqipëri mijera ushtarë amerikanë, ç’pritet të ndodhë

Kolonel Dritan Demiraj, njëkohësisht ish-ministër i Brendshëm, rrëfen detajet e kësaj stërvitjeje që do të zhvillohet në Shqipëri, këtë fundprill dhe që zgjat përgjatë majit dhe qershorit..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…