Lajm

Dyshimet e para mbi ngjarjen në Kavajë: Burri dogji gruan dhe më pas u var në pemë, ja arsyeja

Dyshimet e para mbi ngjarjen në Kavajë: Burri dogji gruan dhe më pas u var në pemë, ja arsyeja

Një ngjarje e rëndë u raportua ditën e sotme në Kavajë. Njëgrua 45-vjeçare me inicialet F.SH u gjet e djegur brenda nëmakinë, ndërsa bashkëshorti i saj 48-vjeçar u gjet i vetëvarur.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…