Lajm

Duket si 20 vjeçe, por është gjyshja më e bukur në botë/ Nuk e besoni se sa vjeçe është bërë

Duket si 20 vjeçe, por është gjyshja më e bukur në botë/ Nuk e besoni se sa vjeçe është bërë

Australiania Gina Stewart, e vetëshpallur “gjyshja më e bukur në botë” ka postuar pamje nga festa e 50-vjetorit të saj, të shoqëruara me komentet e fansave që i thonë se duket sa gjysma e moshës..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…