Lajm

Dalin te z.ezat e Teas: Policia i gjen 800 bimë kànàbis sàtivà, àrr.estohet në flagrancë njeriu i shtrenjtë!

Dalin te z.ezat e Teas: Policia i gjen 800 bimë kànàbis sàtivà, àrr.estohet në flagrancë njeriu i shtrenjtë!

Ajo doli në emision me Andin së bashku, por nuk ishte një marrëdhënie e sinqertë, pasi në të vërtetë Tea ishte e lidhur me Beartin..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…