Lajm

Befason Erdogan, ju betohem se unë do ta zgjidhë cështjen e shqiptarëve me Serbinë!

Befason Erdogan, ju betohem se unë do ta zgjidhë cështjen e shqiptarëve me Serbinë!

Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan deklaroi se vendi i tij është i gatshëm të bëjë ç`është e mundur për zgjidhjen e çështjes së Kosovës. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…