Lajm

Vajza nga Tirana tregon historinë që të bën të qash: Ata më kanë gjetur dhe unë po vuaj aq shumë

Ajo ka shkruar letrën e saj, pasi nuk di çfarë të bëjë, ndodhet në një u dhëkryq dhe ka nevojë për ndihmën e të tjerëve. Letra: ./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…