Lajm

Nusja nga Tirana nuk shkon për drekë tek vjehrra por tek e ëma, burri bën të PAPRlTURËN

Në një lidhje live në emisionin “Aldo Morning Show”, gazetarja e cila raporton ngjarjet nga Tirana, ka treguar një histori të paz/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

a ko ntë të një çifti nga kryeqyteti .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…