Lajm

I kam then kusheririt nese mi ndreq punt me at djal te fejohem,Ta premtoj nje nat ty do te dalim bashk dhe…!

I kam then kusheririt nese mi ndreq punt me at djal te fejohem,Ta premtoj nje nat ty do te dalim bashk dhe…Pershendetje! Ju lus anonim.Jom nje vajz nga /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

ks historia jem asht pak e quditshme por ja qe njeriu sprovohet por ju lus pa ofendime sepse gjith jemi njerz dhe gabojm edij qe a gabim por desha te marr edhe keshillat e komentusve ne ket faqe./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet