Lajm

Edhe pse ka 6 fëmijë ka linja perfekte, e gjeni dot se sa vjeçe është kjo grua[FOTO]

Jo çdo nënë rreth të 40-ave ndihet rehat kur vesh një minifund apo gjysmë bluzë. Por nuk është ky rasti i Claire Barratt./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Trupi i palestruar nuk i tregon moshën dhe fansat e saj në TikTok e adhurojnë. Ajo është nënë e 21-vjeçarit Tom, 16-vjeçarit Bailey, 15-vjeçares Amelia dhe 15 muajshit Carter. Gjithashtu është njerka e Ellie, 16 vjeç dhe Charlotte 14 vjeçe.shty,pe reklam,en dhe shiko video.n