Lajm

E reja jep shpirt në shtëpinë e saj, mikesha nuk mban dot lotët: Po më dh emb zemra për ty fluturo lart o yll

“Fluturo lart mikja ime, jeta nuk do të jetë e njëjtë pa ty dhe qeshjet e tua. Të dua më shumë sesa do ta dije ndonjëherë. Shihemi në anën tjetër. Sa po më dhe mb zemra”, shkroi mikesha e saj/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Chantelle Kirk, 27 vjeç u gjet e pa j etë në një banesë pasditen e djeshme. Raportohet se p olicia po e trajton ngjarjen./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet