Lajm

E BËRl me shokun e djaIit, aktorja e njohur ia thotë copë burrit: Po e kam bërë dhe më…

Aktorja, Jada Pinkett Smith ka pranuar aferën me këngëtarin 27-vjeçar, August Alsina. 48-vjeçarja e ka bërë këtë pohim teksa ka qenë as më pak dhe as më shumë sesa në një emision online të të shoqit, Will Smith./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Alsina deklaroi pak ditë më parë, se ai kishte pasur një lidhje me Jadan, ndërsë më parë kishte marrë edhe konsensusin e bashkëshortit të saj, aktorit të njohur Will Smith./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet