Lajm

Dua burr shqipëtar me letra të CH ose Europës, jam 32 vjeçe dhe e kam dokumentin e virgj

Kerkoj te njihem me burra shqiptar afer Zurichut. Kerkoj nje burre qe te me respektoj te me doje dhe jo te me rrahi. Kerkoj burre qe eshte i mire ne shtrat dhe jo pianec e dembel/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

. Une jam e dlvorciuar nga burri me pare dhe nuk kam femije, Burri pinte ishte dembel e donte mem ab uzu. Burra te tille nuk kerekj..! Le te me shkruajn veq burrat serioz .Hap vid eon 5 sekvnda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive