Lajm

Çmenduri/ Vendosi gruan në bast, shoku i ngushtë ia merr për një javë

Bixhozi është akoma edhe më i rrezikshëm nësë përfshihesh emocionalisht.Dy të rinj nga Kenia vunë bast mbi derbin e Manchesterit për United dhe City.Ata hodhën gjithçka në letër me praninë e një pale të tretë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në letër shkruhej:Amani Stanley, në zotërim të plotë të aftësive të tij mendore, premton ta shesë gruan e tij për një javë tek miku i tij Tony Shilla nëse Manchester City nuk fiton titullin kundër United/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet