Lajm

U tha se bëri s*ks treshe, sot moderatorja e njohur shpërthen ndaj ‘pjeshkave’ të Instagramit (Foto)

Flasim për Roza Latin e cila është një nga personazhet më mos kokëçarëse në estradë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Javën e kaluar në media qarkulluan lajme se ajo kishte bërë s*ks treshe, por që reagimi ishte i menjëhershëm nga ajo, duke hedhur poshtë çdo gjë që shkruheTani, ajo ka shpërthyer ndaj “pjeshkave” të Instagramit, ku ka publikuar disa storie dedikuar femrave që ndryshe shfaqen në Instagram, dhe ndryshe “live”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet