Lajm

Na la pa fjale Vajza nga Elbasani/ I dashuri më tr adhtoi dhe e tradhtova. Tani kam ngelur shtatzënë dhe

Përshëndetje ! jam një vajzë 24 vjeçe nga Elbasani dhe kam një ha ll shumë të madh që dua ta ndaj me ju dhe lexuesit sepse nuk kam me kë të flas./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Problemi im nis që në gjimnaz. Kam qenë vajzë shumë tërheqëse dhe merresha me djemtë sepse e dija qe me kishin pik t’dobët.Kur isha ne vitin e fundit te gjimnazit u lidha për seriozisht me nji çun. Familjet nuk e dinin dhe nuk doja t’i thoja babit se është fanatik. Me atë djalin shkoja mire, takoheshim te shtunave në hotel sepse te shtunave i kisha prindërit jashtë Elbasani./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet