Lajm

Gruaja e kap duke e tra dhtuar, burri i thotë gën jeshtrën më qesharake që keni dëgjuar..(VIDEO)

Video ka marrë mijëra klikime dhe shp.ërndarje në rrjetet sociale, teksa pjesa më e madhe shkruajnë se meshkujt nuk janë aq kreativë kur vjen puna për të mashtruar, dhe zbulohen lehtë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një video sa qesharake aq edhe e si.kletshme është bërë vi.rale së fundmi në rrjetet sociale, pasi u xhirua nga një grua që kapi bashkëshortin e saj teksa e tra.dhtonte.Gruaja kthehet në shtëpi dhe e gjen vajzën me të cilën partneri e tra.dhton brenda, pa pasur mundësi të lëvizte. Por, burri i saj këmbëngul se ajo është thjesht një kukull se.ksi, madje pretendon se mban në dorë faturën e blerjes së saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet