Lajm

E kapi shokun duke e bërë me nënën e tij, ja çfarë i bëri (Video)

Vitaly është një prej personave më të famshëm në Youtube. Videot e tij marrin miliona klikime dhe ai praktikisht jeton vetëm prej kësaj pune./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nëse ju kujtohet edhe kampionati botëror 2014, finalja në mes të Gjermanisë dhe Argjentinës, atëherë më siguri e kujtoni personin që hyri në fushë.Është pikërisht Vitaly. Sidoqoftë ai gjithmonë ju bën kurthe shokëve dhe të tjerëve. Ndërsa kësaj radhe ka rënë vet në të.Nëna e tij dhe shoku i tij i ngushtë i kishin bërë një kamerë të fshehur.Ata janë shtirur sikur po bëjnë seks dhe në momentin që Vitaly ka hyr në dhomë është çmendur duke filluar ta godas atë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet