Lajm

E FRlKSHME/ Hapet maIi,buron ujë i madh (Video)

Një video që po qarkullon në internet ka marrë vëmendjen e njerëzveNë këtë video shihet se si qahet një kodër dhe buron ujë në sasi të madhe./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kjo ka zgjuar kureshtjen e njerëzve dhe është shndërruar në vend turistik, i njohur si kanioni Antelope.Për më teper ndiqni videon me poshtë.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe