Lajm

Djali e kap ‘mat’ me dashnorin, përgjigja e vajzës është epike (FOTO)

Një adoleshente nga Britania e Madhe, ka menduar se është treguar e zgjuar duke ndarë në rrjetet sociale bisedën e mëposhtme të bërë me të dashurin e saj, i cili duket, i cili duket se e dashuron me të vërtetë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Me sa duket, ai e ka parë atë me një djalë, i cili po i puthte gjoksin dhe duart i kishte në të pasmet e saj. Vajza mendon të dalë nga situata duke i thënë se “ ti nuk më beson” dhe se “jemi thjesht shokë” duke i kërkuar të ndalojë të flasin për këtë çështje./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet