Lajm

19-vjeçarja shqiptare e zhdůkur në Greqi, daIin detajet e para nga hetimet

19-vjeçarja shqiptare e zhdůkur në Greqi, daIin detajet e para nga hetimet/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mediat greke shkruajnë se dikush ende i panjohur ka fshirë të dhënat elektronike nga email-i i saj të cilat sipas hetuesit ishin të dobishme për zbulimin e zhdukjes së vajzës së re/.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…