Lajm

Vajza nuk e DESHl se s’kishte shtëpi në Tiranë, KORÇARl i kthen përgjigje: Ty dhe famiIjes tënde…

Për këtë arsye ajo e ka n darë por megjithatë është shprehur e fr ikë suar se mos ndoshta i ndodh ndonjë gjë ngaqë s’do ta pë rba llon te dot nd arjen./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pershendetje! jam nje vajze nga nje fshat i tiranes.para 5 vjetesh njoha nje djale ne fb nga korca.iku itali flisnim dite e nate.nuk qendroi ahume itali dhe kur erdhi u takuam.per mua ka qene dita me e lumtur data 19.8.2013.ai me premtoi se do blinte shtepi ne tirane e do jetonim bashke/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet