Lajm

Si u takuam me burrin ne Hotel une me dashnor ai ishte me dashnoren por ne fund…

Por teksa e kishte lënë të takohej me njërin prej tyre, është futur në lojë i dyti që ui ka prishur planet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E gjendur përballë kësaj situate, ajo është detyruar që të dashurit të parë t’i kërkojë që të ndryshojnë ditët e takimit, pasi “dashuria e saj”, do të vinte papritur dhe kishte mall për të./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet