Lajm

Pas ndarjes, ribashkohen Robin Krasniqi dhe Heidi Lushtaku

Çifti që për shumë vite qëndruan të fejuar, i dhanë fund lidhjes në muajt e parë të këtij viti/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Fillimisht gjithçka u mbajt sekret, derisa më pas Heidi hapur përmes një letre të publikuar në rrjetin social Instagram, kishte konfirmuar ndarjen duke thënë si dyshja i kanë ndarë rrugët paqësisht./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet