Lajm

Noizy 19 herë s*ks brenda natës? Lexoni mesazhet hot (Foto)

Ajo është vetëm 18 vjeçe, njihet me emrin e artit Kristjana Saxobeat dhe ka bashkëpunuar me Noizy-n si figurantë e disa klipeve të tij./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E mesa duket se ata nuk ndajnë vetëm punën bashkë, por edhe shtratin. Sapo ka filluar të qarkullojë një montazh fotosh nga “Vip-at e Bllokut”, ku përveç selfies së tyre, zbulohen mesazhet private që kanë shkëmbyer në viber, para ak tit se ks ual që kanë konsumuar në shtëpinë e tij./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet