Lajm

Ledjana Del Në Foto Në Vaskë/ Komentuesit Ja Thonë Hapur: Je Magjepëse-Po Mevlani C’thotë

Ledjana dhe Mevlani janë dy nga personazhet më të përfolur të ”Për’puthen”. Prej disa ditësh ata janë deklaruar vetëm për njeri-tjetrin, por ende nuk e kanë marrë vendimin nëse do të dalin çift nga ”Për’puthen”.Shiko fotot me poshte:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E së fundmi një foto e Ledjanës po qarkullon në rrjet në të ajo shikohet se ka dalë në një vaskë dhe ka marrë edhe një koment nga Ana Kauri. Komenti ishte:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet