Lajm

HABlT gruaja: Burri nuk ma bën QEJFlN mirë, ja çfarë i bëra..!

Historia e nje gruaje te martuar dhe me dy femije po marros rrjetin. Historia e saj eshte rrefyer per tabloidin britanik “The Sun”.Ja rrëfimi i 33 vjeçares:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Une jam e martuar dhe kam dy fëmijë me burrin tim.Ai është shumë i mirë por jeta se.ksuale është e tm.errshme.Një natë takova një djalë në një lokal dhe më dha numrin e tij. Kur e thirra pas disa ditës më ftoi për darkë në një vend./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet