Lajm

Djali nga Shiroka: Kam të dashur 11 vite më të madhe, mami po bën…

“Jam një 24-vjeçar nga Shiroka dhe jam marrëzisht i dashuruar me një kolege të punës që është 11 vite më e madhe se unë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nuk e tregon hiq moshën, madje duket edhe më e re se unë në paraqitjen e jashtme. Ajo ka qenë njëherë e martuar, por ai tipi nuk bënte për këtë dhe janë ndarë. Fëmijë nuk kanë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet