Lajm

41-vjeçari: E dashura ka mbetur shtatzënë, s*ksi me të më shka.tërron, më ndihmoni se gruaja ime…

Kisha 10 vite martesë me bashkëshorten time të bukur që është 39 vjeçe. Unë jam 41 dhe ne kemi dy djem./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Unë jam pronar i disa salloneve bukurie dhe mora fillestare në një dyqan. Ajo ishte 22 vjeçe dhe ishte pak më e madhe se një praktikante e zakonshme, por dukej e besueshme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet